• Biedronki poznały ostatnio liczbę 7. Przy dźwiękach piosenki „Magiczna liczba 7” bawiły się w kręgu na dywanie, przeliczały fasolę ,wykonywały zadania matematyczne dodając i odejmując w zakresie 7. Uczyły się również zapisu graficznego liczby 7 –
    Komunikat 2018-03-19, 16:06 | autor: Magdalena Banaszek
  • Świat przyrody budzi duże zainteresowanie dzieci, wyzwala chęć poznawania otaczającego je środowiska przyrodniczego, prowadzenia doświadczeń i obserwacji. W naszym przedszkolu Biedroneczki zamieniły się w małych ogrodników, samodzielnie sadziły kwiatowe cebulki
    Komunikat 2018-03-17, 16:39 | autor: Magdalena Banaszek
  • Dzieci z grupy żabek podczas nauki piosenki pt: "Wiosna tuz,tuż" wykonały wspaniały koncert z użyciem różnych instrumentów: cymbałek, grzechotek, kołatek, dzwonków. Gra na instrumentach sprawiła dzieciom ogromną radość.
    Komunikat 2018-03-12, 19:41 | autor: Sylwia Dukaczewska
  • 8 marca dzieci z grupy żabek obchodziły święto wszystkich kobiet i mężczyzn "dużych" i tych "małych". Wszystkie dzieci dostały drobne upominki.Po ich obejrzeniu wykonały przepiękne tulipany dla swoich rodziców.
    Komunikat 2018-03-12, 19:35 | autor: Sylwia Dukaczewska
  • W oczekiwaniu na nadchodzącą wiosnę dzieci z grupy żabek uczyły się nazw pierwszych wiosennych kwiatów. Wykonywały je różnymi technikami plastycznymi.
    Komunikat 2018-03-12, 19:27 | autor: Sylwia Dukaczewska