• Dzieci z grupy żabek podczas nauki piosenki pt: "Wiosna tuz,tuż" wykonały wspaniały koncert z użyciem różnych instrumentów: cymbałek, grzechotek, kołatek, dzwonków. Gra na instrumentach sprawiła dzieciom ogromną radość.
    Komunikat 2018-03-12, 19:41 | autor: Sylwia Dukaczewska
  • 8 marca dzieci z grupy żabek obchodziły święto wszystkich kobiet i mężczyzn "dużych" i tych "małych". Wszystkie dzieci dostały drobne upominki.Po ich obejrzeniu wykonały przepiękne tulipany dla swoich rodziców.
    Komunikat 2018-03-12, 19:35 | autor: Sylwia Dukaczewska
  • W oczekiwaniu na nadchodzącą wiosnę dzieci z grupy żabek uczyły się nazw pierwszych wiosennych kwiatów. Wykonywały je różnymi technikami plastycznymi.
    Komunikat 2018-03-12, 19:27 | autor: Sylwia Dukaczewska
  • 8 marca w przedszkolu nie zapomniano o Dniu Kobiet. Wszystkie panie i dziewczynki świętowały. Mali mężczyźni przygotowali niespodzianki dla swoich koleżanek z grupy oraz dla cioci Magdy i cioci Agnieszki :)W tym dniu nie zapomnieliśmy także o naszych chłopcach, którzy
    Komunikat 2018-03-11, 23:48 | autor: Magdalena Banaszek
  • Biedronki lubią zajęcia kulinarne , dlatego postanowiły przyrządzić zdrowy posiłek- pastę rybną i jajeczną. Najpierw dowiedzieliśmy się dlaczego ryby są bardzo ważne w naszym żywieniu, a później wszyscy z zapałem wzięli się do pracy i przygotowali pyszne,