• Jesień inspiruje do prac plastycznych związanych z jej symbolem, czyli jeżem. Przedszkolaki wykonały oryginalne prace plastyczne wykorzystując dary jesieni. Tak powstał sympatyczny jeż w otoczeniu kolorowych liści.
    Komunikat 2018-11-04, 23:16 | autor: Magdalena Banaszek
  • Biedroneczki poznały nowe techniki plastyczne: wyklejanie ryżem ufarbowanym na pomarańczowo oraz stemplowane marchewką.Dzięki temu powstały piękne wiewiórki i jesienne drzewka. Dla dzieci to byłą niezwykła frajda i świetne doznania sensoryczne.
    Komunikat 2018-11-04, 23:03 | autor: Magdalena Banaszek
  • "Jesienne skarby" - dzieci z grupy Biedronek nie tylko rysują i malują ale także mają zadania matematczne :)Wykorzystaliśmy do tego nasze jesienne skarby z kącika przyrodnidniczego tj. kasztany, orzechy, żołędzie i liście. Zabawa polegała na dostrzeganiu rytmów,
    Komunikat 2018-11-04, 22:51 | autor: Magdalena Banaszek
  • W dobie gwałtownych zmian i szybkiego rozwoju cywilizacyjnego coraz większego znaczenia nabierają pojęcia „ekologia”, „edukacja ekologiczna” i „ochrona środowiska”. Człowiek powinien zdawać sobie sprawę z tego, że nie ma moralnego prawa
    Komunikat 2018-11-01, 21:41 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska
  • Do naszego przedszkola zawitała jesień. W holu pojawiły się ozdoby związane z jesienią, a na tablicach prace dzieci przedstawiające różnego rodzaju prace jesienne. Tym razem grupa Pszczółek wykonała wspólnie jesienne drzewo.
    Komunikat 2018-11-01, 21:34 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska