• Na dzisiejszych zajęciach Pszczółki poznawały swoje imiona. Pomogły nam w tym wizytówki z imionami w dużej i małej wersji. Dzięki temu nauczyliśmy się rozpoznawać zapis swojego imienia. Wszystkie Pszczółki poradziły sobie wspaniale!
    Komunikat 2019-03-28, 17:28 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska
  • Wiosna inspiruje nas do wielu prac plastycznych, ale bociany i żabki to można powiedzieć obowiązkowa tematyka w przedszkolu. Tym razem grupa Pszczółek wykonała metodą wycinanki z papieru kolorowego - bociany. Zaśpiewalismy również piosenkę o powracających
    Komunikat 2019-03-27, 21:54 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska
  • Wiosna to doskonała okazja do zaproponowania dzieciom zabaw i zadań poszerzających ich zakres wiadomości dotyczących tej właśnie pory roku. Zajęcia są tak pomyślane by wpływały na wszechstronny rozwój dziecka i pobudzały jego aktywność twórczą.
    Komunikat 2019-03-26, 22:16 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska
  • W dniu dzisiejszym na nasze przedszkolaki czekała niespodzianka. Była to fotobudka. Dziękujemy za przygotowanie nam wspaniałego początku nowego tygodnia :)
    Komunikat 2019-03-25, 15:44 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska
  • Łąka to rzecz w dzisiejszych czasach rzadko spotykana. Dlatego pani Kasia z Pszczółkami przy poruszaniu wiosennej tematyki przybliżyła dzieciom temat łąkowych „stworzeń”. Zaczęło się od wysłuchania wdzięcznej bajki o kwiatku, który chciał sobie