Biedronki / Na ulicy

Ostatni tydzień września minął nam pod hasłem „Na ulicy”. Biedronki nie tylko uczyły się jak zachować się na ulicy, ale poznały sygnalizator świetlny i znaki drogowe. Rozmawialiśmy także o tym, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa. Podczas zabaw ruchowych dzieci ćwiczyły jak postępować w różnych sytuacjach na ulicy m.in. trenowaliśmy prawidłowe przechodzenie na pasach. W ramach utrwalenia znajomości kolorów i wyglądu sygnalizatora, wykonaliśmy go z rolki po papierze toaletowym. 30 września z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki złożyły kolegom życzenia i przykleiły na ich bluzeczkach czerwone serca, aby poczuli się wyjątkowo w tym dniu:) Chłopcom, którzy byli nieobecni tego dnia także składamy najserdeczniejsze życzenia:)
Relacja 2016-10-02, 21:49 | autor: Dorota Bujak