"Zdrowo jem, więcej wiem" na pikniku u Marii

23 września, w piątek odbył się, kolejny już, Piknik Rodzinny u Marii organizowany z okazji rocznicy urodzin Patronki Szkoły Podstawowej w Wiskitkach - Marii Kownackiej.Na szczęście pogoda nie pokrzyżowała planów organizatorom i wszystko obyło się zgodnie z planem na placu za szkołą oraz boisku.

Tegoroczny piknik odbył się pod hasłem "Zdrowo jem, więcej wiem". Na Pikniku promowano zasady zdrowego odżywiania i aktywne formy spędzania czasu wolnego. Rada Rodziców zadbała, by uczniowie dobrze się bawili. Były więc malowane buzie, kręcone warkoczyki i kolorowe balony. Dzieci mogły również bawić się na wspaniałej zjeżdżalni.

Rodzice zadbali również o mnóstwo pysznych owoców i warzyw oraz cudownych ciast domowego wypieku. Dodatkowo rodzice klasy IA przygotowali owocowo-warzywny poczęstunek - były pięknie ozdobione owocami dynie i warzywne węgorze, ale nie zabrakło również grillowanej karków i oraz kiełbasek.

Jak zawsze ogromną popularnością wśród dzieci i ich rodziców cieszyły się sportowe gry i zabawy "na wesoło". Dzieci miały tez nie lada okazje podziwiać pokaz żonglerki piłkarskiej. Prezentujący ją Mateusz Związek uczył też dzieci kilku sztuczek. Zakończeniem Pikniku Rodzinnego u Marii był koncert zespołu Marcus.

- Ślicznie dziękujemy Państwu, że byliście z nami. W sposób szczególny za pomoc w organizacji Pikniku chcemy podziękować, Panu Wójtowi Grzegorzowi Miastowskiemu oraz państwu Irenie i Dariuszowi Orlikowskim. Ogromne podziękowania należą się rodzicom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym naszej placówki - to dzięki Wam mogliśmy się wszyscy spotkać. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i.... do zobaczenia !!! – podsumowała na zakończenie imprezy dyrektor placówki Ewa Częścik.

ŻRÓDŁO: http://www.wiskitki.pl/home/-Zdrowo-jem,-wiecej-wiem--na-pikniku-u-Marii.aspx

ŻRÓDŁO: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-im-Marii-Kownackiej-w-Wiskitkach-921323144606853/photos/?tab=album&album_id=1189662664439565
Relacja 2016-09-28, 22:05 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska