Bal karnawałowy

Dnia 13 lutego 2018r. dzieci z grupy 3, 4 i 5 - latków uczestniczyły w balu karnawałowym.
Celem balu było zapoznanie dzieci z tradycją zabawy karnawałowej. Wśród uczestników balu były: wróżki, księżniczki,kotki, piraci. Nie zabrakło też Spidermanów, Batmanów, rycerzy. Dzieci świetnie bawiły się, a skoczna muzyka zachęcała do tańca. Zostały przeprowadzone konkursy i gry zręcznościowe. Przez dwie godziny dzieci bawiły się świetnie. Miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych. W czasie balu zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia, na których uwieńczono wspaniałe stroje naszych dzieci.
Rodzicom dziękujemy za przygotowanie tych pięknych, kolorowych strojów dla swoich pociech, a Radzie Rodziców Przedszkola za przygotowanie poczęstunku.
Komunikat 2018-02-14, 18:10 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska