Pszczółki/ Spotkanie Bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres roku. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu – dzieci, nauczycieli i rodziców nim na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka.

Nadszedł długo oczekiwany dzień w naszym przedszkolu. W tym wyjątkowym dniu dzieci z grupy "Pszczółki" wspólnie z wychowawczynią Panią Katarzyną i Panią pomocą Mirosławą zaprosiły rodziców do przedszkola na montaż słowno - muzyczny.

„Świąteczne spotkanie bożonarodzeniowe". Spotkanie odbyło się dnia 20.12.2017 r. Przedszkolaki z wielkim przejęciem, najpiękniej jak umiały, dostarczając wszystkim gościom niezwykłych doznań i wzruszeń wyrecytowały wierszyk oraz zaśpiewały piosenkę świąteczną. Na zakończenie złożyliśmy sobie wszyscy życzenia,dzieci obdarowały swoich rodziców własnoręcznie zrobionymi prezentami, a na koniec wykonały przepiękne ozdoby świąteczne. Nie obyło się również bez wizyty gościa specjalnego Św. Mikołaja. Czas upłynął w miłej, świątecznej atmosferze.

Komunikat 2017-12-21, 22:13 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska