• Pisanki, pisanki jajka malowane... Tuż przed Wielkanocą Biedroneczki malowały farbą plakatową jajka styropianowe, a później obtaczały w cukrze. Była to bardzo słodka praca plastyczna :)
    Komunikat 2018-04-15, 16:20 | autor: Magdalena Banaszek
  • Jak co roku na kilka dni przed Wielkanocą, do naszego przedszkola przychodzi „Zajączek Wielkanocny” i rozdaje wszystkim dzieciom wielkanocne smakołyki. Tym razem też nas nie zawiódł.
    Komunikat 2018-03-29, 19:50 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska
  • Na początku grudnia dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw Kolorado. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja rówieśniczych grup, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu.
    Komunikat 2018-03-29, 19:46 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska
  • Wykonywanie wielkanocnych pisanek to już chyba tradycja w Polsce. Również dzieci z grupy Pszczółek postanowiły nie zapomnieć o tej ważnym wydarzeniu. Tym razem wykonaliśmy oryginalne pisanki papierowe. W tym dniu mile zaskoczyła nas nasza koleżanka Klaudia,
    Komunikat 2018-03-29, 19:34 | autor: Katarzyna Maria Jaśpińska
  • W oczekiwaniu na nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego dzieci z grupy Pszczółek wykonały i ozdobiły palemki z gałązek bukszpanu . Serdecznie dziękujemy mamie Zuzi Suchojad za przyniesione materiały niezbędne do wykonania palemek. Po raz kolejny drodzy rodzice